Loading color scheme

Valóban hiszünk abban, hogy vállalkozásunk sikere alkalmazottainkon múlik

Kiváló lehetőségeket kínálunk takarítási munka ágazatban. Különleges környezetünk izgalmas, kihívásokkal teli és kifizetődő karriereket kínál. Arra ösztönözzük munkatársainkat, hogy tanuljanak, kísérletezzenek és fejlődjenek – mind saját személyes, mind a vállalat hasznára.

Teljes munkaidős ajánlatok

2022. május 01. vasárnap

Ráülős takarítógép használatában tapasztalt takarítót keresünk napi 8 órában az V. kerületbe.

 A munkaidő reggel 06:00-tól délután 14:00 tart, hétfőtől péntekig.

A munkavégzés parkolóházban történik és lépcsőház, mosdó, ablak takarítás is beletartozik a napi munkába.

Nettó havibér: 240.000 forint

2022. június 28. kedd

Csapatunk pályázatot hirdet az alábbi pozícióba:

Takarítási területvezető

Elvárás:

  • szakmai tapasztalt
  • vezetői tapasztalat
  • jó kommunikáció és problémamegoldó készség
  • önálló szervezőkészség
  • minimum középfokú végzettség
  • rugalmasság
  • B kategóriás jogosítvány
  • budapesti, esetenként országos munkavégzés
  • munkájára és magára igényes attitűd
  • nyitottság

Feladatok:

  • területeken zajló munkák koordinálása, ellenőrzése, minőség szolgáltatás szinten tartása
  • esetenként éjszakai ellenőrzés
  • hétvégi nagytakarítások szervezése, lebonyolítása
  • folyamatos minőségbiztostás
  • csoportvezetőkkel, dolgozókkal együttműködés/kapcsolattartás
  • technológiai, szakmai segítségnyújtás
  • adminisztráció végzése
  • cégvezetéssel való kapcsolattartás
  • szerződéses partnerrel való kapcsolattartás
  • munkaerő toborzásban részvétel

Amit kínálunk:

  • mobil telefon
  • céges gépjármű
  • hosszútávú munkavégzés
  • támogató környezet

Kérjük, vegyék figyelme, hogy a szakmai tapasztalat és jogosítvány megléte elengedhetetlen feltétel!

Jelentkezni szakmai önéletrajz csatolásával lehetséges, bérigény megadásával.

Napi 8 órában keresünk takarítónőt a XIII. kerületbe, közel a Göncz Árpád metrómegállóhoz 'A' kategóriás irodaházba.

 A munkahét hétfőtől péntekig, a munkaidő egyik héten 07:30-15:30, másik

héten 09:30-17:30 között tart.

 Nettó havibér: 200.000 forint

Nappal, 8 órában keresünk takarítónőt a XIX. kerületbe, bevásárlóközpont takarítására.

A munkahét hétfőtől vasárnapig - (pihenőnappal), a munkaidő reggel 05:00-13:00 tart.

Nettó órabér. 900 forint

Rész munkaidős ajánlatok

Éjszakás takarítónőt keresünk az V. kerületbe irodaterület takarítására, napi 6 órában (irodaterület, közös mosdók, konyhák, irodák, folyosó).

 A munkahét vasárnaptól csütörtökig tart, a munkaidő legkorábban este 20:00-kor kezdhető.

 Nettó havibér: 160.000 forint

Délutános, részmunkaidős takarítónőt keresünk a XIII. kerületbe, irodaház takarítására, közel a Lehel térhez.

 A munkavégzés során az épületen belül az aktuálisan kiadott emeletet/lépcsőházat kell takarítani.

 A munkahét hétfőtől péntekig, a munkaidő 15:00-18:00 tart.

 Nettó havibér: 65.000 forint

Kérjük töltse ki ürlapunkat, kollegáing kapcsolatba lépnek Önnel
Köszönjük, jelentkezését kézbesítettük! Valami hiba történt, próbálja meg később Kérem, helyes CAPTHA kódot adjon meg!